..... دانش بومی - نورآنلاین اگر آزاده است همه را بنویسد


دانش بومی موتور توسعه پایدار
درباره وبلاگ:

آرشیو:

طبقه بندی:

آخرین پستها :

صفحات جانبی:

نویسندگان:

آمار وبلاگ:


Admin Logo themebox

نورآنلاین اگر آزاده است همه را بنویسد

نوشته شده توسط:admin
چهارشنبه 1394/04/24-22:57

نورآنلاین اگر آزاده است همه را بنویسد

نورآنلاین سایت خبری ممسنی ، یکی از سایت هایی است که  همیشه نسبت به نوشته های این جانب، یک طرفه به قاضی می رود. این سایت که ادبیات و منطقی اصول گرایی از خود نشان می دهد، معمولاً مثل قریب به اتفاق اصول گرایان یک طرفه به قاضی می رود، بنابراین  این جانب هم از این ببعد نسبت به این رسانه بی تفاوت خواهم بود و سعی می کنم مطلبی برای آن ارسال ننمایم.زیرا ایشان فقط آن چه را می خواهند می نویسند، حتی  حاضر به نوشتن جوابیه نیستند. من لازم دیدم  در رابطه با تیتری تحت عنوان«قابل توجه یاسوجی ها: ما استاندار لر نمی خواهیم! ترک می خواهیم! / یاسوجی ها چوب لر بودن استاندار جدید فارس را بر سر نمایندگان می زنند

»در این جا به چند مطلب اشاره کنم:

 

1. نامه این جانب برای نورآنلاین ارسال گردیده است ، اما آن سایت از انتشار آن خود داری کرده است، بنابراین این سؤال پیش می آید پس چطور به خود حق می دهد، در باره آن قضاوت کند؟! 

2. اگر نورآنلاین آن مطلب را منتشر می کرد به راحتی نظر و نقد خود را ادامه یا کنار آن بیان می نمود خوانندگان فهیم خود پس از کنار هم گذاشتن دو مطلب خود قضاوت می کردند.

3. گزینشی انتخاب کردن این سایت نمی تواند کار قابل قبولی باشد زیرا نامه این جانب در مجموع  به بررسی موضوع پرداخته و بخش کوچکی از آن در باره لر بودن آقای استاندار جدید است که آن هم اشاره شده که احتمال می رود ، به این موضوع دامن زده شود  وما شاهد عکس العمل حتی فرهیختگان آن استان هم شدیم.

4. نورآنلاین به آرشیو خود نگاه کند که نگارنده این سطور چندی پیش نامه تندی به محمد زارعی نماینده بویراحمد نوشت تا گفته خود در باره الحاق بخشی از رستم به بویراحمد را پس بگیرد، از این رو بحث توهین و یکه تازی نمایندگان و ترس از تفرقه ناشی از عمل آنان می رفت نه لر بودن یا نبودن و یا هر قومیت دیگر استاندار!

5. نویسنده این نامه خواهان آزادی دولت برای انتخاب استاندار بود ه است اگر این استاندار ترک قشقایی، سیستانی و یا بلوچستان و عرب و بود نیز ، از او حمایت می کرد.

6. نورآنلاین بر اساس چه سندی می گوید که نویسنده نامه کاندید شهرستان ممسنی  و رستم است، آیا می تواند سندی از این جانب ارایه بدهد؟ اگر نه ، با او چه برخوردی باید بشود؟خود مدیر مسؤل سایت قضاوت کند!

7. نورآنلاین درانتشار نامه این جانب در راک نیوز ، اسم مرا لاک گرفته ولی با دادن مشخصات و تصویر به خوبی مرا معرفی کرده است ، بنابراین لاک گرفتن اسم به مسخره بیشتر شبیه است!

8. نورآنلاین تاریخ را هم خوب نخوانده است! زیرا تاریخ در واقع عملکردی غیر از آن چه از زندیان  می گوییم،  نسبت به لرها داشته است.  ظلم هایی که زندیان به لرها کرده اند، کم نیست که در این جا جای بیانش نمی باشد.

9. نورآنلاین در خصوص برخورد این جانب با طرح پیشنهادی شخص احمدی نژاد و هم چنین پیشنهاد آلفونه فرماندار وقت یاسوج چه می داند، اگر نمی داند، به وبگاه من و نیز آرشیو مجله های نورباران و لیدوما مراجعه کند تا متوجه حساسیت بنده نسبت به منطقه ممسنی بزرگ بشود ، البته می تواند در این رابطه با فرمانداری رستم، مکاتبه و صورتجلسه های آن فرمانداری و مکاتبات بنده را نیز درخواست کند.

10. نورآنلاین خود نمی داند که این جانب اساساً از نژاد فارس هستم.پس دلیلی ندارد که از لر بودن کسی به صرف لر بودن دفاع کنم.

11. نورآنلاین در اغلب نوشته های خود همواره می نویسد که  اینجانب دور از ممسنی زندگی می کنم.  مدیر این سایت بداند که بنده بیش از دو سوم خدمتم را در ممسنی انجام دادم و ممسنی جایی برای من از نظر پست سازمانی نداشت. فارس ها هم به آسانی چنین پستی را در اختیار یک ممسنی زاده نمی دادند. از طرف دیگر اغلب نمایندگان ما در تهران زندگی می کنند. مگر در تهران زندگی کردن کار بدی است؟! اغلب مطالعات من در ممسنی انجام شده است و نوشته هایم نشان می دهد که همیشه از احوال ممسنی ها با خبرم. آیا بودن در ممسنی برای حرف زدن مزیت است؟! اگر هست تا همه ممسنی های بیرون از ممسنی خفه شوند. اما یادآوری کنم که تا این سر در این بدن است ، از آن چه درست می دانم ، حرف می زنم.

12. نور آنلاین حتی شجاعت انتشار کامنت های دیگران را هم ندارد. به این عزیز یادآوری می کنم که« ترس برادر مرگ است» !

در پایان یادآور می شود که اگر سایت یا روزنامه ای بی طرف پیدا شود، این جانب می تواند از برخورد ها و بی موالاتی های مدیران استان فارس با مردم ممسنی نمونه های زیادی بزرگ دهد. این جانب اگر روزی هم کاندیدای جایی بشوم، آزاده بوده و آزاده برخورد می کنم و برای سرای سه پنج نه از گروه خاصی می ترسم و نه خود را می فروشم، نقد را فراموش نمی کنم ولو اصلاح طلبان یا هر کس دیگری. من نقد را خیلی می پسندم اما توهین و تهمت و دروغ را خیر.

درود بر آنان که هدایت را اطاعت کردند.

جلال یوسفی /24/تیر94نظرات() 
تاریخ آخرین ویرایش:یکشنبه 1394/05/4 01:12

نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic