..... دانش بومی - مدیریت از نوع جمع آوری سگ ها در شیراز


دانش بومی موتور توسعه پایدار
درباره وبلاگ:

آرشیو:

طبقه بندی:

آخرین پستها :

صفحات جانبی:

نویسندگان:

آمار وبلاگ:


Admin Logo themebox

مدیریت از نوع جمع آوری سگ ها در شیراز

نوشته شده توسط:admin
شنبه 1394/01/29-20:02

مدیریت از نوع جمع آوری سگ ها در شیراز

فیلمی در فضای مجازی قرار داده شده که در آن چند نفر به تعدادی سگ آمپول تزریق می کنند. متعاقب آن در رسانه ها اعلام گردید که این عمل با تزریق اسید و برای کشتن سگ ها در شهر شیراز صورت گرفته است.

فارغ از این که این خبر درست باشد، یا خیر، نفس عمل ( توسط هر کس یا کسانی) که انجام شده باشد، بسیار ناپسند و غیر انسانی است. حال چه شهرداری دست به چنین کاری زده باشد، شهرک صنعتی یا پیمانکار و یا هر سازمان دیگری .

این موضوع انسان را کمی تکان می دهد. از این بابت که مدیر یا مدیرانی که نمی توانند راه علاج مشکل چند سگ ولگرد را پیدا کنند و برای جمع آوری این حیوانات از شهر ، مناسب ترین راه را کشتن سگ آن هم با تزریق اسید می دانند، چه امیدی بدان ها می رود که در باره ساختار پیچیده مسایل انسانی آن هم در کشور ما ، بتوانند برنامه هایی برای رفع مشکلات را درستی اجرا کنند! از این بایت بسیار جای تأسف و تردید وجود دارد.

به زعم نگارنده این سطور باید، مسئولین ذیربط دور از زد و بندهای اداری و( در نهایت) چند مصوبه خشک و خالی این امر به ظاهر ساده و اما بسیار مهم و غیر انسانی را پیگیری و نتیجه آن را به اطلاع مردم برسانند. در کشور ما گویا اسید تنها راه علاج راندن طرف مقابل از میدان است. یک روز در شهری بر چهره انسان ها و روزی تزریق حیوانات بی زبان و شاید .... بگذریم.

 نظرات() 
تاریخ آخرین ویرایش:شنبه 1394/01/29 20:04

نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات