..... دانش بومی - بررسی کنند ببینند آقای کریمی قدوسی مدارکش را چگونه گرفته است؟!


دانش بومی موتور توسعه پایدار
درباره وبلاگ:

آرشیو:

طبقه بندی:

آخرین پستها :

صفحات جانبی:

نویسندگان:

آمار وبلاگ:


Admin Logo themebox

بررسی کنند ببینند آقای کریمی قدوسی مدارکش را چگونه گرفته است؟!

نوشته شده توسط:admin
چهارشنبه 1394/01/19-16:38

بررسی کنند ببینند آقای کریمی قدوسی مدارکش را چگونه گرفته است؟!

جریانات سیاسی متعددی در کشور وجود دارند که در چارچوب قانون به فعالیت سیاسی مشغولند، هر چند یک گروه خاص در یکی دو دهه با تفسیرهای خاص برخی مجاری که اعضای آن مجاری نیز از همان گروه ها و طرفداران آن تفکر بودند، بر دستگاه های اجرایی، قضایی و قانونی تکیه داده اند.  این جریانات یا باندهای سیاسی همه در مرامنامه ها و هم چنین گفته ها و نوشته های خود مدعی هستند که مبنا قانون و رهبری انقلاب فصل الخطاب همه موارد است.

در یکی دو سال گذشته گروه های متعددی در مقابله با دولت روحانی و به ویژه جریان هسته ای  با نوساناتی موضع گیری کرده  اند. به نظر می رسد که این گروه ها و احیاناً افراد به چند دسته تقسیم می شوند: یک دسته واقعاً دلواپس هستند. دسته ای نیز منفعت طلبان هستند. گروه منفعت طلبان از احساسات جوانان و افراد حساس سوء استفاده کرده و تا کنون در موارد متعدد از کشور ما در بین مردم خودمان و نیز خارجی چهره ای نامناسب نشان داده اند. از جمله جریان حمله به سفارت انگلیس،  برخورد با دکتر مطهری در شیراز، جریانات مجلس و موارد مشابه. از این گروه ها می توان به گروه موسوم به« جبهه پایداری» با پدر معنوی محمدتقی مصباح یزدی و افراد شاخصی چون روح الله حسینیان، حمید رسایی ، کریمی قدوسی و برخی ظاهراً هدفشان روشن نیست.

در این جا به برخی از کارهای انجام شده توسط جواد کریمی قدوسی از فرماندهان بسیج سپاه در استان فارس، اصفهان و مشهد و نماینده چند دوره اخیر مشهد در مجلس اشاره می شود که جا دارد، حکومت ما به خصوص قوای مقننه ، قضاییه و به خصوص سپاه این موارد را مورد بررسی قرار دهند. زیرا در حالی که رهبری و نهادهای منصوب به رهبری و آحاد مردم از جریان هسته ای خوشحال و راضی هستند این گروه دست به اقداماتی متفاوت زده اند و تجمعات غیر قانونی راه انداخته اند.

این که نماینده مجلس و آن هم عضو کمیسیون امنیت ملی در موارد حساس کشور دخالت کند و دلواپس باشد ، کاری صحیح و قانونی است اما در این رابطه در چند مورد آقای جواد کریمی قدوسی برای نگارنده این سطور ایجاد شبهه کرده است:

1.      جریان ام پی تی به جای ان پی تی هم صورت لاتین و هم فارسی: این مورد نشان از آن دارد که آقای کریمی قدوسی اطلاعی از ابتدایی ترین الفبای مسئله هسته ای ندارد. بنابراین باید در گفته هایش تشکیک کرد. خودِ آقای کریمی قدوسی نیز باید به وجدان خود مراجعه کرده و سعی کند ، کار را به کاردان بسپارد.

2.      نوشتن چارچوبه به جای چارچوبِ !!!: اگر به موضوع بند 1 مراجعه شود، آقای کریمی قدوسی مشکلش از مسایل هسته ای فراتر رفته و در ادبیات فارسی نیز ایشان مشکل دارند. ایشان چارچوبِ را که باید در گفتار با یک کسره( بِ) بنویسد با هاء گرد( به) نوشته است. بنابر این از آن جا که مشاورالیه دارای فوق لیسانس حقوق هستند جا دارد که  سابقه او بررسی شود که مدارک ایشان در کجا ها و چگونه اخذ شده است زیرا این مورد اخیر در دوران اولیه مقطع ابتدایی یاد گرفته می شود!

3.      سابقه کریمی در فرماندهی او در بسیج به خصوص در فارس:

الف:  بسیج همه نیروهای بیج و سپاه در فارس، له ناطق و علیه خاتمی و هزینه بسیج و نیز دست به یکی کردن با مسئولین حوزه نمایندگی آن منطقه در استان و مبالغ هنگفت در آن زمان و وانمود کردن این که خواست رهبری انتخاب آقای ناطق نوری است. اسناد آن زمان در بایگانی های سپاه و حوزه نمایندگی شهرستان ها و حتی حفاظت اطلاعات که برخی موارد را گزارش کرده است ، موجود است.

ب: منتظر خدمت کردن عده زیادی از پاسداران و نیز اخراج برخی و نیز تبعید برخی که از این عده برخی هنوز نیز اخراج هستند و برخی پس از دربدری های زیادی به کار برگدانده شدند اما سختی های زیادی را متحمل شدند.

پ: ارتقاء درجه به عده ای از پاسداران و  عقب انداختن درجه بسیاری دیگر از برادران پاسدار رزمنده و حتی جانباز و به اصطلاح تصفیه برخی از طرفداران خاتمی از گردان های عاشورا و الزهراء(س)

ت: تضییع حقوق برخی از پاسداران به دلیل این که با دخالت سپاه در انتخابات مخالف بودند.

      ث: عزل برخی و دادن مناصب به برخی افراد که استحقاق آن را نداشتند، یا این که افرادی بهتر از آنان در سازمان مربوطه وجود داشته است.

    ج: فراخواندن مداوم افرادی که احتمال می رفت آنان مخالف دخالت بسیج و سپاه در انتخابات باشند.

این موارد در استان فارس رخ داده است. شاهدهای زیادی از سپاه و بسیج و سایر ادارات ( علاوه بر اسناد که شاید دسترسی بدان ها برای امثال بنده وجود نداشته باشد) در منطقه حضور دارند.

بنابراین ، نه به خاطر این که بخواهیم لشکر کشی نوشتاری کرده و آبروی کسی را ببریم بلکه به خاطر این که کم کم بر نویسنده این  کلمات روشن شده است که دلواپس بودن این افراد نه بخاطر انقلاب و مردم و کشور بلکه برای منافع آنان است. مگر این فرد ادعا ندارد پیرو ولایت فقیه است ، پس چرا در مجلس در حضور ظریف به رهبری دروغ می بندد، همانطور که در زمان انتخابات خرداد 76 نیز این ظلم را روا داشتند. اگر مدعی هستند دروغ می گویند ، نوارها ویدئویی و کاست ها و نیز صورتجلسه های آن زمان را در اختیار مجاری قضایی قرار دهند.

شایسته است ، سپاه ، این نهاد انقلابی که باز مانده از همت ها، زین الدین ها، بروجردی ها، خرازی ها و ... آلاله های به خون خفته است، برای پاک کردن خود از چنین عناصری با این عناصر که الان در سازمان باشند وچه در جای دیگر مشغول باشند، برابر مقررات و ضوابط انضباطی نیروهای مسلح برخورد نمایند.نظرات() 
تاریخ آخرین ویرایش:جمعه 1394/01/21 17:15

نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات