..... دانش بومی - رسانه های منطقه حق مطلب را در باره حمله ارازل و اوباش به دکتر مطهری اداء نکردند


دانش بومی موتور توسعه پایدار
درباره وبلاگ:

آرشیو:

طبقه بندی:

آخرین پستها :

صفحات جانبی:

نویسندگان:

آمار وبلاگ:


Admin Logo themebox

رسانه های منطقه حق مطلب را در باره حمله ارازل و اوباش به دکتر مطهری اداء نکردند

نوشته شده توسط:admin
شنبه 1393/12/23-18:09

رسانه های  منطقه حق مطلب را در باره حمله  ارازل و اوباش به دکتر مطهری اداء نکردند

مسئله دردناک اخیر در شیراز به در وب ها، وبلاگ ها و سایر رسانه های منطقه،  بسیار کمرنگ دیده شده است. در این سایت ها و رسانه ها یا اشاره ای نشده ، یا به طور گذرا از آن گذشته و یاحداکثر تحلیل کسانی چون اسدالله ایمانی و سایرین را از موضوع پر رنگ تر دیده اند!

این که این موضوع توسط قوه قضاییه و یا مبادی ذیربط پی گیری می شود یا خیر ، حسابش جدا است و مهمتر از برخورد قوه قضا در کشور، تحقیق و تفحصی است که صورت می گیرد و الا قوه قضا که از روی الهامات خویش حکم صادر نمی کند!

از همه این ها مهم تر موضوع اتفاقیه در آینه اذهان مردم است. مردمی که بسیاری را به نام تشویش اذهانشان ما در این چند سال به پای میز محاکمه کشانده ایم اما خود راه بسیار زیبای آزادی را بر آن ها بسته و فکر می کنیم آن چه ما می گوییم حق است ولاغیر و معیار دین و عقیده و ایدئولوژی را خود  و تفکر خود قرار می دهیم و هرگاه این تفکر متحجرانه باشد واویلا خواهد شد.

در این روزها قلم به دستان بسیاری دست بر قلم برده تا آبروی بر باد رفته استانی که ادعای  مهد تمدن ایرانی- اسلامی را دارد را با عذر خواهی و محکوم کردن این عمل شنیع، به این استان باز گردانند، اما به دلیل ترسی که بر جامعه رسانه ای ما در این استان حاکم است ، آن طور که شایسته است این موضوع منعکس نشده است.دراین چندروزه بین 5 تا10 سایت از منعکس کردن تحلیل نگارنده خود داری کرده اند و صرفاً یک نفر دلیل عدم انتشار آن را برای من ارسال کرده است که البته در جای خود از ایشان حداقل به خاطر دلیل عدم انتشار موضوع تشکر می گردد. لابد بقیه هم دلیل شان شاید این باشد که این موضوع موجب تشویش اذهان عمومی می شود؟!!! گویی حمله به نماینده مجلس و دفاع امام جمعه مرکز یک استان که مردم در دهان او متأسفانه سخن ولایت را باید بشنوند ،تشویش اذهان عمومی نیست؟! البته بر این رسانه ها خرده نمی گیرم که در صورت انعکاس موضوع در طرفه العینی کرکره شان پایین کشیده می شود. صرفاً هدف از نوشتن این موضوع بیان و شفاف سازی عمل گروهی است که  براریکه قدرت نشسته و درست بر خلاف نص دین، ائمه، و اهداف بنیانگذار این انقلاب و حتی رهبری انقلاب که اینان به ظاهر خویشتن را رهرو می دانند.

برای این که به کنه این نوشته پی برده شود،خوانندگان فهیم به سخنان رهبری انقلاب و امام خمینی(ره) رجوع نمایند. البته در صورت زنده ماندن از دست این ارازل و ارازل پروردگان در جای خود به موارد تخلفاتشان در استان فارس به خصوص در اواخر دهه  شصت و نیز دهه هفتاد اشاره خواهد شد. به امید آن روز که احتیاجی به آن عمل نباشد و انقلاب ما از دست نا مهربانان بیرون آید. انشاء اللهنظرات() 
تاریخ آخرین ویرایش:شنبه 1393/12/23 18:18

نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات