..... دانش بومی - عذرخواهی از دکتر علی مطهری به خاطر حمله به او در شیراز


دانش بومی موتور توسعه پایدار
درباره وبلاگ:

آرشیو:

طبقه بندی:

آخرین پستها :

صفحات جانبی:

نویسندگان:

آمار وبلاگ:


Admin Logo themebox

عذرخواهی از دکتر علی مطهری به خاطر حمله به او در شیراز

نوشته شده توسط:admin
چهارشنبه 1393/12/20-02:44

جناب دکتر مطهری نماینده محترم تهران؛ری و شیمیرانات

بدون بسم الله شروع می کنم تا حمله کنندگان شما را در حد آنان بدانم که در سوره توبه در باره آن ها سخن به میان آمده است، بدون سلام شروع می کنم چرا که سلامت از دیار حافظ،سعدی، قاآنی، ملا صدرا،سیبویه، و ده ها ادیب دیگر و هم تر از همه حضرت احمدبن موسی بن جعفر( علیه السّلام) سالم بر نگشتید.

دکتر مطهری!

زمانی که دیدم کسی را که بسیاری از این آتش ها از سوی او بلند می شود را  با شهید مطهری مقایسه می کنند، فکر می کردم این ها به دنبال یک اسوه سازی ساده هستند، غافل از این که این خط و نشان راهی در پیش دارد که بسیار خطرناک تر از این حرف هاست.

جمهوری اسلامی با به زندان انداختن فرزندان شهدای شاخص و بی مهری با فرزندان و خانواده های همت ، باکری ها و ده ها سردار شهید دیگر و نیز حضرت عالی به نظر می رسد به دست همان نا اهلانی افتاده است که امام ما را از ورودشان به درون انقلاب بر حذر می داشت.

این ها گروهی هستند که در روز روشن، در کنار نیروهای انتظامی و امنیتی که پرنده ای پر نمی زند مگر از دید آنان ثبت و ضبط گردد، بر شما و منتقدین با چماق و لگد و سنگ حمله می کنند. اگر زمانی فلان کس نماینده شهری مقدس، هزینه سنگینی را از در زمان فرماندهی اش در فارس صرف انتخابات له فردی خاص و علیه محمد خامی می کرد، یا در اصفهان و زادگاهش کار های دیگری می نمود، اگر پدر معنوی این ها با امام همراه نبود، اگر اسلام را بر خواب دیدن پیرمردی در دهاتی تعبیر می کردند، امروز از این همه لودگی و زور پر توان برخی شیوخ ما نیز سیر و اشباح نشده و با چماق به جان مردم افتاده اند. ای کاش شما در مجلس از ناجا و نیروهای امنیتی و نیز هواپیمایی می خواستید که در این دوره گرانی بررسی شود که برخی از این افراد از تهران با چه قیمت نازلی با هواپیما به شیراز آمده بودند!

این ها دشمن امام هستند . این ها دشمن فرزندان امام هستند. این ها بر خون شهدا فرش پهن کرده و برای خود پادشاهی می کنند. اما شما ساکت ننشینید. نباید بر می گشتید. آقای ایمانی امام جمعه فعلی شیراز همان کسی که تیپ دوم امام سجاد را با بالغ بر 600  پاسدار بومی ممسنی و با داشتن شاید حدود 120 پاسدار کازرونی با وجود صدور حکم  اسکان در ممسنی ، به کازرون برد، باید این بار نیز جواب بدهند.استاندار فارس باید جوابگو باشد، آنان که زمین های اوقافی شیراز را فروخته و به تهران فرار کردند ؛ آنان که به عشایر حمله کردند و حتی دیم زار ها را گرگ وش صاحب شدند، آنان که از دین و دیانت دم می زنند ، الان کجا هستند؟! مگر شما سخنرانی کرده بودید؟ به فرض صحت این کار که باز این امر غیر قانونی است؟ امام خمینی فرموده است بترسید از آن روزی که یوم اللهی مثل 22 بهمن توسط مردم خدای ناکرده درست شود. آیا مدیران فارس که برخی دستشان در این حمله به خوبی دیده می شود، از این سخنان امام خمینی(ره) اطلاع دارند؟ یا این که به آن سخنان اعتقادی ندارند؟!

این ارازل اگر دست بر ندارند،با مردم غیور طرف خواهند بود. من به عنوان یک استان پارسی ساکن تهران از شما از ته دل معذرت خواهی کرده و از خداوند متعال می خواهم که این باغیه ها شرشان از کشور کنده شود. باشد که افرادی که سال های سال با نام استاد شهید علامه مطهری(ره) برای خود ایدئولوژی ساختند، به خود آمده و نتیجه آن ایدئولوگ حقیقی  را این طور به دست ارازل و اوباش نسپارند.

این برادر کوچک شما یادآوری می نماید که نشایسته است همه نمایندگان به خصوص نمایندگان استان فارس با به استیضاح کشاندن وزیر کشور و نیز فراخوانی فرمانده وقت ناجا و نیز وزارت اطلاعات و سایر نیروهای حاضر در میدان این لکه ننگ را از زادگاه حافظ،سعدی، وصال،سیبویه، شهید دستغیب و مهمتر از همه آستان مقدس احمدی ( علیه السلام پاک نمایند. لازم به یادآوری است آقای حسن روحانی نیز باید از گرفتن وسط مار در سیاست خودداری کرده و در این بازار خرید و فروش سیاست و قدرت نگذارد بیشتر از این بر بازماندگان واقعی انقلاب فشار وارد آید و الا آن خواهند کرد که نباید بکنند و در این شک ننمایند زیرا این انقلاب را با داده هزینه های زیاد به این جا رسانده اند. یک بار دیگر از شما یادگار استاد علامه شهید مطهری، به عنوان یک زاده سرزمین قانون و عدل یعنی فارس عذر خواهی می کنم.

والسّلام علی من اتبع الهدی

برادر کوچک شما جلال یوسفینظرات() 
تاریخ آخرین ویرایش:چهارشنبه 1393/12/20 02:49

نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات