تبلیغات
دانش بومی
  • تازه ترین مطالب:
آخرین مطالب
اشرفی اصفحانی:رسایی بخواهد پرونده‌اش را آشکار می‌کنیم

اشرفی اصفحانی:رسایی بخواهد پرونده‌اش را آشکار می‌کنیم

محرومیت پنج ساله حمید رسایی از پست دولتی

مقدمه

گاهی  موقع ها برخی تندروی ها ، برای انسان شک می آورد. اما چون انسان می خواهد نیمه پر لیوان را نگاه کند، یا از ترس نداشتن سند و نیز برخورد های حزبی نمی تواند چیزی را آشکار نماید، لب فرو می بندد.

در سال های گذشته با دیدن قرارداد هایی از برخی نمایندگان که آن زمان به صحت و سقم آن ها نمی شد مطمئن بود ، به شک افتاده  تا این که عیان گردید، این قرار دادها که ظاهراً قانونی نیز هستند، اما در حقیقت یک بازی برای ریختن پول بادآورد نفت 150 دلاری در 8 سال گذشته ، به جیب برخی از آقایان بوده است. اما انسان در خلوتگاه خویش که به تفکر می نشیند می بیند، بسیارند که هم هزینه بیشتری برای انقلاب داده اند، هم شب از درد های ناشی از این هزینه ها و سختی ها تا صبح بیدار هستند و خوابشان نمی برد و هیچ چیز جز دست یابی به آرمان بنیانگذار جمهوری اسلامی هم برایشان   در زمره آمال و آرزوهایشان وجود ندارد و اینان، با این که در مدرسه دینی هم درس نخوانده اما وقتی روزگار زمان حضرت رسول الله (ص) و ائمه(علیهم السلام)  را (نه در یک جنبه، بلکه در کل) نگاه می کنند، نیز متوجه می شوند برخورد ها  و توهین ها و مسخره ها ادامه دارد، پیش خودش به شک می افتد.

این مدت  برخی از این آقایان حضرات جبهه پایداری را نقد شدند و به یکی دو تا  از این حضرات نیز چند نامه نوشته شد. البته این آقایان مورد خطاب به هر دلیل نامه را منتشر نکردند و این کار بسیار عاقلانه ای بود. در آن نامه بیان شده بود که اگر بخواهند نامه را منتشر کنند، نویسنده نامه برای شفاف سازی اذهان مردم، مجبور به ارایه مستندات خواهد شد که در آن صورت این برخوردها نزاعی بیش نیست و هدف نویسنده نامه اصلاح امور است و نه از بین بردن دیگری از میدان.

آقای رسایی در جوابیه ای که به آقای اشرفی اصفهانی داده است ، چند نکته مورد توجه است .قبلاً به استناد گفتگوی هیئت بدوی رسیدگی به تخلفات اداری نهاد ریاست جمهوری مبنی بر محروم شدن آقای شیخ حمید رسایی که از نامی ترین طرفداران دولت احمدی نژاد و از منتقدین دولت فعلی و از کسانی است که در سخنانش زیاد از نوکری بیگانگان، فتنه، بی عرضگی و ... استفاده می کند، از خدمت دولتی  به مدت 5 سال  محروم شده است که  بدون رد یا پذیرش این امر در این جا ، صرفاً برای آگاهی ذهن خوانندگان بیان می گردد.برای آگاهی از کم و کیف و نیز خبر مربوطه به لینک زیر مراجعه کنید.

http://www.baharnews.ir/vdceev8p.jh8voi9bbj.html

 

در این جا به کل جواب های آقای رسایی که جنبه شخصی و امثال آن را دارد کاری نداشته و صرفاً سعی می شود به استناداتش به برخی موارد اشاره گردد. ایشان با ردیف کردن بند هایی در لینک زیر به دفاع از خود پرداخته است:

http://www.rasaee.ir/content/1930

1.      در بند 4 آورده است که موضوع قبلاً طی پرونده ای در دادگاه ویژه روحانیت مختومه اعلام شده است. در حالی که در بالاتر وانمودش طوری است که او از ما وقع مطلع نبوده است.

  1.  ایشان ذیل ماده 5 جوابیه اش آورده است: ..... طی هفته گذشته این خبرنگاران به مجلس اعزام می شوند تا در مصاحبه با بنده و نمایندگان دیگر، راه را برای قانونی کردن اقدامات اشرفی اصفهانی باز کنند تا بتوانند به صراحت نام این افراد را بر زبان بیاورند در حالی که پرونده در مرحله بدوی بوده و عمومی کردن آن غیر قانونی می باشد. .........

آقای رسایی خارج این که این حکم حقیقت داشته باشد یا خیر، باید به مردم جواب بدهد که آیا این غیر قانونی کردن پرونده برای شخص ایشان و هم حزبی های ایشان است یا قانون برای همه است. اگر این طور است چرا ایشان به طور مداوم از تریبون مجلس علیه مهدی هاشمی و سایرین سرو صدا راه می اندازد؟ آیا برای مهدی هاشمی اساساً حکمی صادر شده است ؟( این برای نمونه است و در این جا هدف طرفداری از مهدی هاشمی یا شخص خاصی در میان نیست).این محکومیت های قبل از حکم از حوادث 88  به بعد نقل مجلس آقای رسایی و سایر دوستان شان بوده است.

3. آقای رسایی در این جا نیز آن تفکر توهم آمیزی را که معمولاً در برخی از این گروه ها وجود دارد و گاه شاید نیز توهم نبوده و عمدی باشد را به هر دلیل به میان آورده است به این متن توجه کنید:« حتی خبرنگاران چند رسانه تجدید نظر طلب نیز نتوانستند طاقت بیاورند و اهداف اربابان خود از این فضا سازی را لو دادند که یعنی شما باز هم می توانید کاندیدا شوید؟ بنده هم با صراحت گفتم بله بازهم خواهم آمد و با صدای رسای خودم، پلشتی ها و زشتی های فتنه گران و منفعت طلبان و آنها که مغز و قلبشان به انگلیس وصل است را افشا خواهم کرد».

در این جا نیز آقای رسایی اولاً باید از پلشتی ها ، زشتی ها ، متفعت طلبان و متصلین به انگلیس و فتنه گران تعریفی ارایه دهد. آیا دزدی های انجام شده و غارت بیت المال در این 8 سال گذشته جزء پلشتی ها بوده است؟آیاجشن گرفتن و خس و خاشاک خواندن مردم جز فتنه بوده است؟ آیا راه اندازی سخنان بیهوده و بی ربط در شب مناظره با مهندس موسوی دلیلی بر آغاز آتش فتنه بوده است یا خیر؟ دوم این که اساساً چه کسانی فتنه گرند؟ تا الان انگلیس  بیشتر در جاهایی غیر از آن جا که جناب رسایی اشاره کرده اند رخنه داشته است.   این کسان که هستند؟ منفعت چیست و .... از این گونه موارد که باید ایشان روشن کنند. از سوی دیگر جناب رسایی یادشان رفته است که با دوستانشان در این چند سال چه چیزها که نمی گفتند و کیهان و کیهانیان و آنان که از جنس این ها بودند نیز منتشر کردند؟!

4.      آقای رسایی یا غیب گو، است و یا دستی بر آتش دارد.وگر نه از کجا می داند که این حکم« قطعاً» نقض خواهد شد؟ ببینید:« علی رغم اینکه تاکنون هنوز هیچ حکمی به بنده ابلاغ نشده و اگر هم ابلاغ شود به دلیل طی نشدن شرایط قانونی و اداری، قطعا نقض خواهد شد - کما اینکه در خصوص نماینده محترم دیگر این اتفاق افتاده است - بر اساس تبصره یک ماده 188 قانون آیین دادرسی کیفری، انتشار حکم صادره قبل از محکومیت قطعی مصداق افترا است و فردی که چنین عملی را مرتکب شده، مفتری است ».

در این جا نیز جناب رسایی به قانونی استناد می کند که هیچگاه خود بدان پایبند نبوده است.انتشار ... مصداق افترا است....

آقای رسایی با این که یک روحانی است  ونماینده مردم است ، مستمراً از ادبیات « لمپنی» استفاده می کند. اهداف شوم سیاسی، بر اساس «سیاست داس، تعجیل آنها در رفتارهای کمپاینی برای قلع و قمع هر کس که منتقد دولت است، پلشتی ها، و زشتی ها....و منفعت طلبان و آنها که مغز و قلبشان به انگلیس وصل است....

5.      آقای رسایی پشت سر هم از غیر قانونی بودن سخن به میان می آورد اما مستنداتش را ارایه نمی دهد و آن چه را هم ارایه می دهد کلی بود ه است و خود تا کنون عملاً خلاف آن را نشان داده است.

6.      مجدداً یادآور می شود که ایشان در جاهای متعددی از افتراء رسانه ها می گویند با این که رسانه 9 دی ایشان اساساً بر این اساس کار می کند.

7.      در پایان به چند نمونه از نطق ها و گفته های رسایی در توهین به سایرین آورده می شود:

الف. توهین به سید محمد خاتمی http://aftabnews.ir/vdcaeona.49nea15kk4.html

ب. در باره خانواده هاشمی http://top-news.blogsky.com/1392/02/19/post-96/

پ. در باره آیت الله هاشممی رفسنجانی http://shoot24.ir/tag/%D9%86%D8%B7%D9%82-%D8%AD%D9%85%DB%8C%D8%AF-%D8%B1%D8%B3%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%AF%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D9%87%D8%A7%D8%B4%D9%85%DB%8C-%D8%B1%D9%81%D8%B3%D9%86%D8%AC%D8%A7%D9%86%DB%8C-58345

 

ت. باز توهین به  خانواده هاشمی http://www.alef.ir/vdcepv8wpjh8n7i.b9bj.html?258066

ث. و....

 

  یکشنبه 1393/11/19  06:01    admin