تبلیغات
دانش بومی
  • تازه ترین مطالب:
آخرین مطالب
تبریک

نورچشمی عزیزم محمد مهدی یوسفی

 بدینوسیله پذیرفته شدن شما را در مرحله نهایی آزمون دکتری تخصصی( PhD) در رشته جامعه شناسی اقتصادی و توسعه به شما تبریک گفته و از خداوند بزرگ برای شما آرزوی سلامتی و سعادت در زندگی را دارم.این جانب که سال هاست در این وادی قدم گذاشته ام در این برهه از زندگی تان هرچند به ظرفیت شما آگاهی کامل دارم اما از باب تذکر نکاتی را یادآوری می کنم.

1.   هیچ وقت مغرور نشوید و سعی کن خودت باشی، البته رعایت حرمت مرتبه ات جای خود دارد.

2.   از علم خویش، برای برداشتن سنگی از جلوی پای خلق استفاده کن و بدان که راه رسیدن به خدا و عاقبت به خیری از میان همین مردم می گذرد.

3.   هیچگاه قلم خود را به هیچ قیمتی نفروش ، زیرا برای قلمی که خدا بدان قسم یاد کرده است و قلمی که به زیور علم آراسته گردیده ، قیمتی مادی وجود نخواهد داشت.

4.   احترام به دانش پژوه و دانشجو در آینده  بر شما لازم بوده و حداکثر سعی خود را برای یافته های علمی جدید به کار ببند و اما در درس پس دادن به اندازه سر سوزنی بر هیچ کس ترحم نکن ، مگر این که به نتیجه برسی که باید ، فرد یا افراد مد نظر مشکلاتی داشته که در آن صورت با امتحانی مجدد اقدام به کمک بدان ها بنما، در این صورت است که علم ارزشمند می ماند.

5.   من از شما بیش از حد معمول راضی هستم و از شما تشکر کرده زیرا علاوه بر تحصیل علم ، ادب ، احترام را رعایت کرده و قدر شناس خدمات ناچیز پدر و  مادر خویش بوده اید.خداوند به شما سعادت و خوشبختی عنایت فرماید.

از داشتن فرزندی چون شما به خود می بالم و شاکر شکر پروردگار بزرگ هستم

والسّلام علی من اتبع الهدی

  جلال یوسفی

  شنبه 1393/06/29  19:13    admin