تبلیغات
دانش بومی
  • تازه ترین مطالب:
آخرین مطالب
فقط می توانم بگویم متأسفم! همین!

به نام خدا

من از اینکه برخی مسوولین به ویژه همشریانم، به جای پاسخگویی به نوشته ها از طرق مختلف چون تهدید، اخلال در سایت ها و نیز اقدامات ناشایست می خواهند جلوی حقایق را بگیرند، بسیار متاسف و متأثر بوده و  شاید به جا بود که در این جا آیه« استرجاء»  را برای این اعمال می نوشتم.

ارزشی ها و انقلابیون آن قدر در این مملکت کوتاهی کردند( خودم را هم بیش از همه سرزنش می کنم) که نه تنها صاحبانی از دور برای آن پیدا شدند، بلکه برخلاف شعار هایی که داده ایم، مسیر حرکت برخی آقایان به سمت و سویی دیگر است.

از سوی دیگر به عقیده برخی دنیا از دوران مدرنیته در حال گذشتن است. آقایان در سخنرانی ها، نوشته ها و خطابه هایشان خوب از دموکراسی و اعتماد اجتماعی و .... سرمایه اجتماعی سخن به میان می آورند. دیگر دوران چماق سالاری، زورمداری، زرمداری گذشته است. پس این پاسخگو بودن ، قانونی بودن و . ... سعار های زیبا چه شد؟!

من به این دوستان نصیحت می کنم، عمر مدیریت کوتاه است. خیال نکنند با اینگونه تحرکات می توانند ، کاری از پیش ببرند. این آقایان به جاست که جواب قلم را با قلم بدهند. جواب های چکشی و زور در هیچ برهه ای از تاریخ زندگی بشر جوابگو نبوده است.

من شما را به عبرت در سرگذشت، گذشتگان فرا می خوانم. لقد کان فی قصصهم عبره لاولی الالباب( قران کریم).

خود دانید، می خواهید بپذیرید و می خواهید ...... چهارشنبه 1391/09/1  00:35    admin