تبلیغات
دانش بومی
  • تازه ترین مطالب:
آخرین مطالب
از این به بعد در این سایت مطالب سیاسی، اجتماعی و انتقادی نمی نویسم ؟!

به نام آنکه جان را فکرت آموخت

از این به بعد در این سایت مطالب سیاسی، اجتماعی و انتقادی نمی نویسم ؟!

مدت ها بود که به نا به تناسب رشته ای که در آن تحصیل کرده بودم، یعنی توسعه و جامعه شناسی اقتصادی و توسعه، به عنوان یک تحصیلکرده جامعه شناسی و به پیشنهاد دوستان با توجه به سه دهه کار اجرایی در این کشور بر آن شدم تا علاوه بر نویسندگی در حول محور تخصص مورد علاقه خود یعنی دانش بومی اقدام به انتقاد وپیشنهاد نسبت به دولتمردان کرده و گاه که نقصانی را می بینم تذکر دهم. .

در این مسیر هم تشویق شدم، هم تنبیه نوشتاری گردیدم و هم چیزهایی برایم نوشتند که جای آوردنش نیست.

بگذریم، هر منتقدی باید پیه این گونه مسایل را به تن خود بمالد . اما آنچه که مرا بر آن داشت تا از این به بعد با این اوضاع و احوال چیزی ننویسم، بی تفاوتی و یا بی ارادگی  و از طرفی عدم استقلال نمایندگان مردم یا همان بهارستان نشین هاست که واقعاً دیگر تحمل رفتارشان برای امثال بنده خیلی سخت می باشد و به عنوان یک تحصیل کرده از روی مردمی که به این افراد رای دادند، شرمم می گیرد و از مردم عذر خواسته و دیگر نمی نویسم.

نمایندگانی که بیشتر رفتارشان به فیلم می ماند تا واقعیت! همانان که تا کنون نتوانسته اند در طی حدود 6 سال قوانینی را که خود نوشته و تصویب کرده اند رانظارت کنند! و این نقطه سیاه وتاریکی در کارنامه آنان است. و بقیه موارد را به افکار عمومی واگذار می کنم.

بنابراین، به دانش بومی خود بر می گردم و برای دانشجویان می نویسم. تا آن جزوه نویسان که به دلیل مشکلات گوناگون و وضعیت دانشگاه های ما مجبور به رونویسی هستند حداقل بتوانند از مطالب ناچیز من بهره ای هر چند ناچیز ببرند.
طبقه بندی: سایر،
برچسب ها: سیاسی، انتقادی، نمایندگان، بهارستان، دولت،
 سه شنبه 1391/07/18  20:57    admin