..... دانش بومی - مدیر مسوول نشریه لیدوما حرف های مرا جدی بگیرد


دانش بومی موتور توسعه پایدار
درباره وبلاگ:

آرشیو:

طبقه بندی:

آخرین پستها :

صفحات جانبی:

نویسندگان:

آمار وبلاگ:


Admin Logo themebox

مدیر مسوول نشریه لیدوما حرف های مرا جدی بگیرد

نوشته شده توسط:admin
شنبه 1391/07/8-21:03

مدیر مسوول محترم ماهنامه لیدوما

پیرو ایمیل ها و تلفن های قبلی مبنی برچاپ جوابیه اینجانب به مطالب آقای نظری در آن ماهنامه و عدم رعایت قانون در درج جوابیه اینجانب، و قول مجدد سردبیر آن مجله به صورت تلفنی،  ظاهر امر نشان از آن می دهد که شما مسوولین این نشریه علیرغم قول صریح،  از جواب دادن و عذرخواهی از نویسنده مقاله به دلیل برخی توهین ها در جوابیه آقای نظری به ایشان طفره می روید.

به عرض عالی می رساند که بخش از قلم افتاده با درخواست کتبی در ماهنامه نورباران درج گردیده است  با این حال به دلیل اهمیت موضوع به خاطر طفره رفتن هیئت تحریریه  نشریه شما( البته من شما را مسوول رسمی می دانم) و عدم صداقت آنان( در حقیقت شما)  در قول هایی که به صورت تلفنی داده اند( یعنی داده اید) و به خاطر رعایت حرمت قلم  ( نه به خاطر شخص خویش)، از طرف این جانب سه راه در پیش  روی  شما مدیر مسوول ماهنامه لیدوما قرار داده می شود.

1.   اینکه اسم ماهنامه را به دلیل حمایت ضمنی از الحاق رستم( و تقریباً کل ممسنی بزرگ) به سرزمینی دیگر و برخی مواضع  که به نظر من در شأن منطقه انشان( محل استقرار لیدومای هخامنشی) نیست، عوض نمایید.

2.   ضمن درج کامل جوابیه برابر قانون مطبوعات ، از نویسنده مقاله به دلیل توهین به قلم او در یک نشریه رسمی عذرخواهی کنید.

3.      برای جواب دادن در دادگاه صالحه آماده باشید.

به هر حال از آن مدیر مسوول درخواست می گردد که جوابیه خود را ظرف دو روز آینده به صورت کتبی به آدرسyousefi1442@hotmail.com ارسال نماید.

با تشکر ششم مهر ماه 91

جلال یوسفی

 نظرات() 
تاریخ آخرین ویرایش:شنبه 1391/07/8 21:15

سجاد
دوشنبه 1391/07/10 13:31
سلام من در مورد سایتتون پیشنهاد هایی براتون ایمیل كردم امیدوارم به دردتون بخوره.
بعد هم من اگه جای آقای نظری ولیدما بودم همین طور ادامه ش می دادم انصافا خیلی خوب تبلیغ لیدوما را كردی من كه قبل از وبلاگ شما اسم لیدوما را نشنیده بودم ولی حتما شماره جدید اونو باید گیر بیارم
پاسخ admin : خودم هم قبلاً این را هم به آنها گفتم و هم جایی نوشتم و هم به دوستان گفتم که لیدوما باید یه چیزی هم به من بدهد( به شوخی) . البته سجاد جان جنبه منفی عمل لیدوما را هم نباید در نظر گرفت. که امکان اینکه به جای باریک کشانده شود وجود دارد. امروز(دهم مهر) سردبیرش با من تماس گرفت و بیشتر از نیم ساعت تلفنی صحبت کردیم. قبلاً هم مدیر مسوول آن صحبت کرده بود. این آخرین مرحله است و در شماره جدید همه چیز باید تمام شود. گرخدا خواهد عدو( جلال یوسفی) برای لیدوما سبب خیر شود. شاید هم دست به دست هم داده ایم تا لیدوما را معروف کنیم؟! کسی چه می داند هرچه بگویی از این انسان دوپا بر می آید.
نظری
دوشنبه 1391/07/10 00:35
سلام جناب استاد یوسفی.در شماره اتی ماهنامه کل جوابیه را چاپ خواهیم کرد. از رنجش خاطر جنابعالی جدا پوزش میطلبیم.
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات