تبلیغات
..... دانش بومی - دریغ است ایران که ویران شود/ کنام پلنگان و شیران شود


دانش بومی موتور توسعه پایدار
درباره وبلاگ:

آرشیو:

طبقه بندی:

آخرین پستها :

صفحات جانبی:

نویسندگان:

آمار وبلاگ:


Admin Logo themebox

دریغ است ایران که ویران شود/ کنام پلنگان و شیران شود

نوشته شده توسط:admin
جمعه 1391/06/10-13:05

دریغ است ایران که ویران شود                کنام پلنگان و شیران شود

البته منظور حکیم ابوالقاسم احتمالاً از پلنگان و شیران، روباهان و کفتارها بوده است!

اجلاس شانزدهم «نم» یا همان جنبش عدم تعهد در تهران در حالی برگزار شد که جهان استکبار اوج فشار را بر جمهوری اسلامی وارد می کند.

دراین اجلاس برخی آمده بودند تا به ارزش های انقلاب ما دهان کجی کنند. زیرکانه ( برخلاف دولتمردان ما که فقط بلدند شلوغ کنند و شعار دهند)، مسؤلین ما را در بغل می گرفتند و از سوی دیگر در بین سخنانشان به سان تار مویی خنجر خویش را روانه قلب های ما  و اهداف ما نمودند.

از دبیرکل به اصطلاح سازمان ملل متحد یعنی بان کی مون شروع می کنم. همان که سرکار آورده شد تا جلوی کره شمالی بایستد چون خود از کره جنوبی است.این دبیر کل انتصابی آمریکا و لابی صهیونیستی و این نوکر حلقه به گوش در این اجلاس سخنان اربابانش را بیان کرد. از اسرائیل غاصب دفاع کرد. البته برای نگارنده این سطور و ملت ایران این چنین جریاناتی تعجب آور نبوده  و نیست. زیرا در قدیم در ولایت ما می گفتند « فلانی نان نسه( جنوب) را می خورد و پارس برآفتاب(شمال) را می کند. بنابراین آقای بانی کی مون باید برای اسراییل پارس بکند. ولی  در این جا از این طرفدار حقوق بشر(کدام بشر!) چند سوال پرسیده می شود.

1.     چه تفاوتی بین کشورهای سوریه ، اسراییل و بحرین وجود دارد؟

2.     نیروهای خارجی در افغانستان  چه می کنند؟

3.     هواپیماهای بدون سرنشین آمریکا در پاکستان چه می کند؟مگر آمریکا کلانتر دنیاست؟

4.     تفاوت اسراییل با لیبی، تونس و مصر در چیست؟

5.     در بوسنی هرزگوین چه گذشت و بانی آن چه کسانی بودند؟

6.  چه کسی صدام حسین را وادار کرد به  یک انقلاب نوپا حمله کند و او را تا آخر پشتیبانی کرد؟( البته هم صدام و دست نشانده در بوسنی هرزگوین پس از پیایان ماموریت و تمام شدن تاریخ مصرفشان مثل بقیه نوکرها که مهره سوخته شدند برای پاک کردن آثار جرم به دست خود نابکارشان نابود گردیدند و بقیه نورکان نیز بدانند چنین خواهند شد، چنانکه مبارک و بقیه همین طور شدند و روزی مرسی و امثال او نیز به همین سرانجام دچار خواهند شد )

7.  آیا اسراییل تروریست نیست؟ اگر نیست پس آن فرزندانی که آن گونه منافقانه و ذلیلانه می بوسیدی به وسیله چه کسانی یتیم شده اند؟اگر هست چرا از او دفاع می کنی؟چرا آن کشور را حلع سلاح  هسته ای نمی کنید؟ البته جرأتش را نه شما و نه دولتمردان آمریکایی ندارید. اگر داشتید آن خانم شهروندی را که یک راننده بوادزر زیر گرفت را به راحتی از کنارش نمی گذشتید؟ شما ذلیل هستید! شک نکنید!

8.  اگر محو اسراییل کاری غیر اخلاقی است، عقل ایجاب می کند که محو فلسطین هم غیر اخلاقی باشد. مگر این که « یار که را خواهد و میلش به که باشد». این سرزمین مربوط به چه کسانی است؟! یهودیان ایرانی، بلژیکی، آلمانی، آمریکایی و..... در فلسطین چکار می کنند؟!

9.  آقای بان کی مون چرا اسراییل بمب اتم داشته باشد ولی ایران حتی انرژی هسته ای از نوع صلح آمیز آن را نداشته باشد؟ چرا آمریکا به عنوان اولین استفاده کننده از این سلاح مرگبار الان بانی ایجاد برچیدن سلاح هسته ای است؟ چرا اول از خودش شروع نمی کند؟سایر کشورهای 1+ 5 چی؟ آنها دارند یا ندارند؟

شاید چشم های لوبیایی و ریز و به هم چسبیده شما قادر به دیدن این حقایق نیست ، اما گوش که دارید؟!

بنابراین با شرم و حیاء و نگاهی به همان تورات دست خورده خودتان کمی با خودتان خلوت کنید شاید( می گویم شاید) وجدان نداشته اتان بیدار شود!

یکی دیگر از افرادی که در این اجلاس سخنرانی نمود، کسی است که تخم فتنه و فرقه گرایی را پاشید! باید توجه داشته باشد که چه گفته است!

 سال های سال است که از زمان ائمه تا کنون تشیع به دلیل حفظ اتحاد از جنایات برخی از شما ها چشم پوشی کرده است.

آقای پرزیدنت!

کمی به عقب برگردیم، صدها سال و بیش از هزار سال ، ایرانی بود مقتدر، متمدن، دارای ارزش های انسانی والا، شهرهای زیبا، سلسله مراتب قدرت و از همه مهمتر در میدان جنگ ، مبارزینی رودر رو بودند وبرخلاف قوم شما از پشت خنجرنمی زدند! به نا حق یکی از همین کسانی که شما ردیف کردید، بر مسند حق و حقیقت نشست و به همین ایران تازید.به تاریخ بروید و ببینید با وحشیگری بر سر مردم چه کردند؟ دویست سال ظلم و ستم و وحشیگری!

نامه همین خلیفه اتان را برای سران ولایات که خود انتخاب کرده بود در ایران نسبت به پارسیان، بخوانید. نامه معاویه همان  فرد فریبکار ملعونی را که شما از لعنش بیزارید در باره ملت متمدن ایران بخوانید!

مردم بیابان گرد، یک برگ سبز ندیده ، هم نشین با برخی جانوران خاص صحرایی و خورنده .... ، تا به کاخ های زیبا، پارچه ای ابریشمی، قالیچه ها در نهاوند، بیستون و سایر نقاط ایران رسیدند ، چه کردند؟!

که بود ایران را دویست سال موالی خواند؟ چرا عوعو سگ را پارس خواندید؟ چرا پس ریخت شترتان را برای ایرانی ها غذا خواندید؟ چرا واحد شمارش احشامتان را بر ما« نفر» گذاشتید؟ این ها کمترین امور رذل و پستی است که قوم شما ها بر مردم ما کردند. کشتند، سوزانیدند، تجاوز کردند، غارت نمودند، و...... به نام دین هرچه توانستند انجام دادند.اما اکنون به لطف خدا و وجود ذی وجود امام هشتم در این کشور و ریشه پاک و وجود یک تا پرستی در وجود ایم مردم الان نزدیک ترین مردم به دین حضرت خاتم هستیم. خدا را شکر می کنیم به دلیل اعطاء این نعمت.

بسوزد چرخ گردون که گاه بهر هر نامردی هم می چرخد! این آب سیاه ، نفت! یا به قول خودتا نفط! با شما چه کرد؟ عرضه این را هم ندارید. با این نفت می توانید دنیا را به زیر نقوذ خود بیاورید، اما نفتتان را می برند، بر سر مردانتان روسری و زنانتان را لخت کرده و از شما به مثابه یک برده کار می کشند!

می دانید اسراییلی ها نسبت به قوم شما چه دیدی دارند؟ می گویند این......های کثیف ، بی فرهنگ، غیر متمدن و.....هستند که حق حیات ندارند.

شما لایعقلید، از زمانه خویش چیزی نمی دانید! فقط تا نوک دماغ بدریختتان را می بینید! بصیرت ندارید. یک روز معاویه با چند قرآن بر نیزه فریبتان می دهد؟ علی(ع) را دشمنتان جلوه می دهد؟ یک روز خر انگلیس می شوید؟ یک روز خر آمریکا!

یادتان نمی رود در جنگ ایران و عراق خودتان را ..........کردید تا صدام را فاتح قادسیه نمایید. هنوز جنگ به نتیجه نرسیده بود، در کمتر از چند ساعت کویت را تصرف کرد و اگر ارباب تان آمریکا نبود، عربستان و سایر بلاد عربی را هم ضمیمه می کرد!

راستی ما چه گناهی کرده ایم، و پدران ما چه گناهی مرتکب شده اند که باید شما را تحمل کنیم؟

(البته اگر دین اسلام در این شبه جزیره ظهور نمی کرد از شما حال نه نامی بود ونه نشانی!)

شما دروغگویانی که در این کنفرانس همه از حق ایران دم می زنید اما چون هنگامه امتحان می رسد، بر ضد ایران عمل می کنید( رای های شما در آژانس و شورای امنیت نشان از دورویی شماست).

بیایید این هیمنه دروغین استکبار را با اتحاد بشکنید و آقای خود باشید. ما در مناطق خود از این اربابان در سطح خرد زیاد داشتیم. چه کسی فکر می کرد الان فقیر ترین آدم ها بر محل کاخ هایشان منطقه تجاری و یا مطب پزشک و داروخانه  زده است؟ شاهنشه مان را که می شناسید و دیدید که ملت بر سر او چه آورد؟!

آمریکا هم همینطور است . فقط اتحاد می خواهد.

البته این نوشته یک جو از اعتقاد من نسبت به ضعف مسؤلین اجرایی کشور کم نمی کند، چرا که ما در بسیاری جاها نفت به آتش دشمن ریخیتیم و خود هیزم بیار آن بودیم!

ای کاش همان مردان بی ادعای دهه اول انقلاب می شدیم و برای این جیفه به جان هم نمی افتادیم!

من به هرکس که در این کشور زندگی می کند، توصیه می کنم( التماس هم می کنم) همه از هر تفکری برای ساختن کشورمان بسیج شویم. خودمحوری و خود را مبنای اسلام قرار دادن و اتهام جاسوس بودن و امثال آن را کنار بگذاریم. با صلح ، برادری، همبستگی همانند دوران جنگ در کنار هم باشیم.از خود سری ها جلوگیری کنیم تا هر بیابان گرد و درخت زیی برای ما نقشه نکشد. ما ملتی با سابقه در تاریخ و تمدن هستیم و از نظر دینی در دین اسلام نیز همیشه از همه کشورهای مسلمان جلوتر بوده ایم.ما قوم سلمان فارسی هستیم و گفته پیامبر را از خاطر نمی بریم.

دیگر شعر فردوسی آن ساعر پارسی گوی را یاد آور نشوم که زشیر.........

 

 نظرات() 
تاریخ آخرین ویرایش:دوشنبه 1391/06/27 15:44

پنجشنبه 1391/06/16 17:32
برو چپی داغون دهه 60.شما رو چه به دولت اداره کردن و سیاست خارجی؟میشه چند مورد از سیاست خارجی و داخلی دو دولت چپی موسوی و خاتمی رو واسه ما بگی؟الان ما فهمیدیم علت شکست ایران تو جبهه شما چپی ها بودید.شماها چشتون جبهه رو دیده خداوکیلی؟تو جبهه کسی چش شما و دولت تون رو که نداشت.زمان خاتمی چی کار کردین؟غیر از کشتار دهه 60 چیکار کردین؟یه آیت الله ندارید؟شما کی چشبیدید به انقلاب اون وقت که امثال آقای احمی نژاد بودن.مردی جواب بده.امام کی از دولتتون دفاع کرده که همش میگین؟خدایی جبهه داری؟شما چپی ها برید به جهنم.تو اسمت از اول تو لیست چپی های اسلامی بوده جای تو بودم اسممو عوض میکردم.شما امامو تحت فشار قرار دادین تا به خواسته هاتون جواب بده.دولت شما چپی ها بود که جنگ رو تمام کرد و خو د شما.امامو زیر فشار قرار دادید تا دولتو بهتون بده؟
پاسخ admin : من یک بار دیگر مطلب را خواندم و ارتباطی بین آن مطلب و نوشته شما نمی بینم.من از گفتار دو نفر سیاستمدار بین المللی نسبت به کشور و اعتقاداتم اعتراض کردم! چرا به قبای شما بر می خورد؟! نکند شما هم سلفی هستید؟! البته سابقه برخی از اربابانت هم آدم را به شک می اندازد؟!

 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.