..... دانش بومی - لیدوما باید جوابیه مرا را منتشر کند


دانش بومی موتور توسعه پایدار
درباره وبلاگ:

آرشیو:

طبقه بندی:

آخرین پستها :

صفحات جانبی:

نویسندگان:

آمار وبلاگ:


Admin Logo themebox

لیدوما باید جوابیه مرا را منتشر کند

نوشته شده توسط:admin
دوشنبه 1391/03/29-10:54

به نام یگانه هستی بخش

لیدوما باید جوابیه مرا منتشر کند

قوانین و مقررات و عرف و اخلاق رسانه ای ایجاب می کند که ماه نامه « لیدوما» ممسنی نسبت به درج جوابیه اینجانب در ستون مربوطه به همان سبک و سیاق و بدون کم و کاست اقدام نماید.

تا کنون مدت زمانی نه چندان کم از جریان انتشار مقاله ای قلقلک دهنده( اگر نگوییم توهین آمیز) در جوابیه مطالبی بر حق در آن مجله منتشر گردیده است که علیرغم تلاش و تماس و قول تلفنی توسط سردبیر آن مجله آقای نظری، هیچ نسخه ای برای این جانب ارسال نگردید و آن دوستان خلف وعده نمودند، با این حال در چهرچوب قانون و عرف حاکم جواب آنان داده شده و بایستی در اولین فرصت مقتضی منتشر و حتی اگر مجله آنان منتشر نگردد نیز این دوستان باید در مجله ای حداقل به وزن و سبک مجله خویش آن را منتشر و به دلیل اطلاق عنوان« موج آفرینی» به نویسنده مقاله( جلال یوسفی) همچنان عرخواهی رسمی از طرف آنان به زعم این حقیر پا برجاست.

بنا براین به اطلاع مدیر مسؤل محترم ماه نامه « لیدو ما» می رساند به خاطر اینکه این رویه نا شایسته به نظر این جانب در شهرستان باب نگردد( تندی، توهین و...، نه نقد صحیح) این امر اجتناب ناپذیر است. در غیر اینصورت کار به مراحل بعدی می رود که ارجاع مسئله به مبادی ذیصلاح قانونی است که در آن صورت تصمیم گیری نهایی با آن مبادی خواهد بود ، اما یک نصیحت که نه، بلکه یک سفارش برادرانه به مسؤلین این رسانه دارم و آن هم این است که با شکستن غرور خویش که در علم جای ندارد با توجه به جو پر التهاب منطقه کار را قبل از این مرحله و مراحل بعدی فیصله داده و گِرهی را که با دست به راحتی باز می شود به دندان به سختی باز نکنند.

از خداوند متعال برای آنان آرزوی موفقیت روز افزون را خواستار و نهایت امر آنان را ختم به خیر آرزوی خود می دانم.باتشکر فراوان/ جلال یوسفی، تهران 28/خرداد/91
نظرات() 
تاریخ آخرین ویرایش:سه شنبه 1391/03/30 15:52

نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic