..... دانش بومی - عملیات اجرایی سد پارسیان(گورک) در وبلاگ مصیری


دانش بومی موتور توسعه پایدار
درباره وبلاگ:

آرشیو:

طبقه بندی:

آخرین پستها :

صفحات جانبی:

نویسندگان:

آمار وبلاگ:


Admin Logo themebox

عملیات اجرایی سد پارسیان(گورک) در وبلاگ مصیری

نوشته شده توسط:admin
یکشنبه 1390/11/23-21:03

مطلبی برای سایت مصیری و شهرستان رستم  در راستای برخی مسایل انتخاباتی آماده شده و ارسال گردید که پس از حدود 20 ساعت آن وبلاگ اقدام به انتشار مطالب ننمود بنابراین  عین آن مطالب در زیر منتشر می گردد.

به نام خدوند بخشنده مهربان

عملیات اجرایی سد پارسیان(گورک)

بازدید : 190 مرتبه

تاریخ : 1390/11/19

عملیات اجرایی سد پارسیان(گورک) با شروع عملیات راه دسترسی آن آغاز شد

جناب آقای مرادی!

این سد نقش بسیار زیادی در امور کشاورزی مردم منطقه ایفا می کند. و جان تازه ای به کشاورزی می بخشد.

در صورتی که احداث آن محقق گردد!نه مثل کلنگ زنی بیمارستان شهرستان رستم که با حضور وزیر بهداشت هم انجام شد اما هنوز خبری از بیمارستان که نیست هیچ خبری از مکان آن هم نیست!ابتدا با حضور وزیر بهداشت کلنگ بیمارستان در قسمت شمالی پارک جنگلی مصیری زده شد اما هیچ خبری از احداث آن نیست و نشد. خدا کند این سد هم سرانجام بیمارستان را پیدا نکند.

جناب آقای مرادی اگر شما در انتخابات این دوره پیروز نشدید تکلیف این سد په میشود؟

آیا این کلنگ زنی به صورت نمادین جهت سو گیری در تبلیغات انتخاباتی نمی باشد که زودتر از موعد مقرر کلنگ آن زده شده باشد؟

این مطلبی است که مدیر سایت مصیری و شهرستان رستم در سایت خود منتشر کرده است (البته خلاصه آن)

این هم مطلبی است که آقا یا خانم لر نوشته اند!

لر

1390/11/22 16:13

تیتر شما نشاندهنده اعمال عرض شما است و ضدیت شما با نماینده کنونیتان بدلیل کج اندیشیتان را نمایش میدهد. توصیه میکنم به دانشگاه علوم پزشکی شیراز مراجعه نمایید تا دلیل واقعی را بفهمید احتمالا اداره محترم آبفا نیز در این راه بتواند راهنماییتان نمایید. سنگ اندازیهای ... نیز درجهت جلوگیری از احداث بیمارستان در شهر مصیری نیز مزید برعلت است . پیشنهاد میدهم مطالب کوچه بازاری منتشر ننمایید و خالی از هر نوع جهت گیری وظیفه واقعیتان را انجام دهید

پاسخ احمد نیکنام : سلام

 همین مسائل ریزه که بعدها بیشتر دردسر ها رو بوجود میارن.

 سبک کار من به این صورته

مدت های زیادی است که هر مقاله ای یا مطلبی در رد یک جریان، مسئله و یا هرچیزی به شهرستان های ممسنی و رستم نوشته می شود، احساسات عده ای را بر می انگیزاند. از جمله این مطالب می توان به مطالب بنده در خصوص دوره گردی کاندیدها( دو مطلب)، رد صلاحیت  کاندیداهای رستم  و مصیری و.... اشاره نمود.

آقایان و خانم ها در سایت برای من چه نوشتند و چه برایم ایمیل کردند بماند، چون خود می دیدم و منتشر نکردم، عده ای هم جا را خالی دیدند و به اسم من برای برخی از سایت ها مطالب گذاشتند و کار به جایی کشانده شد که مدیر یکی از سایت های مهم شهرستان از من تقاضا کرد که با اسم رمز برایش مطلب بفرستم ، یعنی یک رمز بین ما باشد که ایشان مرا از من تقلبی!!! تشخیص بدهند.  در سایت ها هم گرچه مدیران بسیاری از این مطالب را منتشر نکردند ولی  آنچه قابل انتشار بود هم  دست کم مؤدبانه نبود. این مطالب بسیار بالا گرفت به طوری که به گلایه من از نماینده محترم مردم کشانده شد و از سویی من از همه سایت هایی که در آنها چیزی می نوشتم بیرون آمدم. ولی آنها ول کن نبودند و باز به اسم من چیزهایی می نوشتند و کار به جایی کشید که بنده خدایی با حرف ( مثلاj) چیزی می نوشت، افرادی بر این باور بودند که آن کس مدیر سایت روستاهای ایران و دانش بومی است. رسماً این مطالب را رد می شد ولی باز افراد بر آن تأکید می کنند. بگذریم.....

به نظرمی آید طرفداران آقای مرادی از انصاف بویی برده باشند و معمولاً مردم بکش هم سوای از بقیه هوادران ، خیلی منطقی تر از این برخوردها هستند. با آقای مرادی هم که صحبت شد از این برخوردهای چکشی و ناسنجیده ناراحت بودند. بنابراین، این گونه بر خوردها نه به نفع آقا ی مرادی و نه به نفع مردم منطقه و نه به نفع کشور است.

یک نمونه را که امروز نوشته اند دیدید.

آقای/ خانم لر شمابهتر است که طور دیگری با نویسنده و تیتر زننده مطلب برخورد می کردید. ایشان حق دارند با هرکسی مخالف باشند. حتی خداوند هم به او اجازه داده که با آن (بلاتشبیه) ذات احدیت هم مخالف باشند. آقای مرادی ، گودرزی، بناوی، حسینی،  انصاری ، قائدی یاهر کاندید دیگر سهل است. چرا یک فضای رایگانی در اختیار شما قرارداده شده است، اینقدر آبروی یک قوم بزرگ را می برید . اسم خود را هم لر می گذارید.

آقای نیکینام از کجا بفهمند که  کار بیمارستان به کجا کشیده شده است؟ از کجا بفهمد که پروژه ها به چه سرانجامی رسیده اند؟ این را باید آن مسؤل مربوطه به مردم  اطلاع رسانی نماید. خود شما چرا به او گوش زد نمی کنید. در یک ملاقات کوتاه و نیز از طریق مکاتبه الکترونیکی به آقای مرادی پیشنهاد شگردید که از عملکردشان یک کتابچه ای تهیه و در اختیار مردم قرار دهند و در وبسایتشان نیز منتشر کنند. مردم از کجا بدانند که ایشان چه میزان کار کرده است؟ مردم چشم باز می کنند می بینند کلنگ زده می شود و می ماند.حتی بعد از مدتی جای کانگ را هم باران می برد و به اصطلاح خودمان آب آن را می ساید.این چنین برنامه هایی نه در زمان آقای مرادی بلکه در زمان بسیاری از آقایانی که وکیل بوده اند، وجو داشته است، اصلاً ما با کلنگ زدن و عمل نشدن و یا دیر عمل شدن خو گرفته ایم.

شما می دانید که چند نفر در سایت ما نوشته اند که آقای نیکنام دارد برای مرادی  تبلیغ می کند؟ من به عنوان یک برادر به شما جوانان عزیز ممسنی  و رستم سفارش می کنم  خدا را در نظر بگیرید ، ارزش انسانی خودتان را زیر پا نگذارید، بالاخره  یکی از این آقایان به مجلس راه خواهند یافت.و آقای نیکنام از زمان شروع تبلیغات حتی می تواند برای یک نفر تبلیغ کند. ایشان باید هر روز مدیران رستم را به چالش بکشد تا آنها بدانند که چشم هایی آنها را می پاید و کار کنند.من بارها ایشان را به دلیل تسامح بسیارش سرزنش می کردم و یکی از علت های کناره گیری من هم این تسامح بود زیرا من معتقد به این هستم که هر کس برای مردم در دولت کار کرد( گرچه به وظیفه خود عمل کرده است) باید از او تشکر کرد و هر که کوتاهی نمود را نیز باید ب چالش کشاند.

در این جا نیز به آقای نیکنام توصیه می کنم که عکس ها و اسامی آقایان را از سایتش بردارد، زیرا  مردم رستم و ممسنی تا الان خود فهمیده اند که به چه کس یا کسانی رای بدهند. در سوم اسفند که اسامی اعلام شد، ایشان می توانند  آن اسامی را برای مردم منتشر کنند. این یک توصیه برادرانه است و هیچ گونه جنبه تحکمی ندارد.

والسلام علی من البتع الهدینظرات() 
تاریخ آخرین ویرایش:- -

سید قاسم حسینی
دوشنبه 1390/11/24 08:36
با سلام
مطلب خوبی است و نکات زیبا و لازمی را بیان نموده اید . برخورد های تند و نسنجیده ما را به بیراهه خواهند برد و نمی توانند در راه پیشرفت ممسنی و رستم رهگشا باشند . شایسته است همه ما به دور از تعصبات قومی و قبیله و رفتارهای سخیف و پرخاشگرانه در راه آبادانی ایران بکوشیم . علی یارتان باد.
پاسخ admin : ممنون
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic